Najbliższe starty   Zarząd   Trenerzy   Kontakt
Aktualność

Dodano: 2017-07-07, Pobiegliśmy w Sławnie, Jarosławcu, Berzynie i Suchym Lesie

Pobiegliśmy w Sławnie, Jarosławcu, Berzynie i Suchym Lesie🏃🏅👍

1 lipca 2017 r. odbył się XV Bieg 12 Mostów w Sławnie. Dystans biegu był dość nietypowy bo liczył 7,5 km. Trasa wiodła drogą przełajową z małymi odcinkami asfaltu. Nie była ona zbyt prosta zwłaszcza biorąc pod uwagę silny wiatr, opady deszczu i prawie wszechobecne błoto. Niemniej jednak Emilia Perz ukończyła bieg jako 52 zawodniczka, 5 kobieta i 1 w swojej kategorii K-20. Czas Emilii to 33:30:70.

Dnia kolejnego odbył się 27. Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2017. Po deszczowym początku weekendu aura nie zapowiadała się korzystnie, jednak w niedzielę chmury rozwiał entuzjazm i pozytywne emocje płynące od uczestników. Słoneczna pogoda wróciła przed startem pierwszych biegów i stworzyła wspaniałą oprawę temu sportowemu wydarzeniu. Bieg główny na dystansie 15 km ukończyło 691 zawodników. Kolejnego podium nie mogło zabraknąć. Emilia Perz zajęła II miejsce w kategorii wiekowej i uzyskała czas 01:13:58.

W niedzielę, 2 lipca 2017 r. w Berzynie odbył się II Chaber, czyli bieg na 6 km z 19 przeszkodami. Był to bieg charytatywny, środki pozyskane z opłaty startowej zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację sióstr Madzi i Niny z Belęcina chorych na miastenie wrodzoną.
Z Wolsztyńskiej Akademii Biegowej wystartowało dwóch śmiałków: Wiktor Matysik zajął bardzo wysokie 2 miejsce i uzyskał czas 00:25:22, a Małgorzata Brzezińska 38 miejsce, z czasem 00:39:14.

W tym samym dniu Michał Cichy pojechał do Suchego Lasu, aby tam pobiec w V Sucholeskiej Dziesiątce Fightera o puchar Wójta. Michał uzyskał czas 00:42:05 i zajął 25 miejsce, a w kategorii M40-4.W biegu wzięły udział 192 osoby.

#FeiferTrenuje #wab #run #wolsztyn

staystrong.pl

POMOŻEMY CI POSTAWIĆ PIERWSZE KROKI Z BIEGANIEM !!!