Strona główna    Aktualności    Dołącz do Nas

Najbliższe starty   Zarząd   Trenerzy   Kontakt
Aktualność

Dodano: 2017-11-17, Biegi Niepodległości w Wolsztynie i w Poznaniu – 11.11.2017 🏃

Biegi Niepodległości w Wolsztynie i w Poznaniu – 11.11.2017 🏃🇵🇱

Na starcie V Wolsztyńskiego Biegu Niepodległości, aby pobiec krosową trasą dookoła Jeziora Wolsztyńskiego stanęła duża, 15 osobowa grupa Wolsztyńskiej Akademii Biegowej. 11 km trasę pokonał w bardzo dobrym czasie, a mianowicie, w 41 minut i 30 sekund Marcin Stachowski i zajął 2 miejsce open. Z naszych reprezentantek najszybciej pobiegła Zuzanna Cieśla, w 56 minut i 69 sekund. Wyniki pozostałych osób przedstawiamy poniżej.

364 Katarzyna Matuszewska 01:10:30

Natomiast do Poznania, aby uczestniczyć w 2. Poznańskim Biegu Niepodległości pojechała znacznie mniejsza, ale jakże silna drużyna. Bartosz Feifer zajął 16 miejsce open z czasem 00:34:56, Piotrek Piwecki był 545, a jego czas to 00:43:08. Jolanta Bączyk wybiegała piękną życiówkę 00:44:26 i uplasowała się na 766 miejscu, za Jolką przybiegł Adam Grelak z czasem 00:44:29.
Trasa Poznańskiego Biegu Niepodległości wynosiła 10 km i uczestniczyło w nim 8 606 biegaczy.

A w weekend trzymamy kciuki za Bartosz Feifer. MentalRunner, który w Hispzańskiej Valencji zmierzy się z dystansem maratońskim 🏃💪

#FeiferTrenuje #biegniepodleglosci #poznan #wolsztyn #run

staystrong.pl

POMOŻEMY CI POSTAWIĆ PIERWSZE KROKI Z BIEGANIEM !!!